RCI

سلام دوستان

1- اگر می خواهید از هتلها و رسورتهایی که در سراسر  دنیا در صورت خرید عضویت    Quest vacation می توانید استفاده کنید ، مطلع شوید ، به صورت زیر عمل کنید :

ابتدا به سایت  WWW.RCI.COM وارد شوید. پس از انتخاب زبان انگلیسی و ورود به سایت ، در سمت چپ به قسمت   Resort Directory   وارد شوید . در این قسمت شما می توانید از بین 100 کشور ، با انتخاب کشور مورد نظر و با کلیک کردن بر روی گزینه search  از هتلها و رسورتهای موجود در آن کشور مطلع شوید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی هر کدام از هتلها ، از جزئیات کامل آن مانند تجهیزات هر اتاق ، امکانات جانبی مانند استخرها ، زمین های بازی ( مثلا گلف )، سونا و سایر امکانات آن مطلع شوید.

در حقیقت هر شخص با هر سلیقه ای می تواند از بین 100 کشور دنیا و بیش از 4000 هتل و رسورت(استراحتگاه) ، اقامتگاه مورد علاقه خود را پیدا کند :  اگر هتلی در داخل شهر پاریس می خواهد ، یا اقامتگاهی در ارتفاعات کوههای آلپ و یا ویلایی در سواحل هاوایی و .....

2- برخی از دوستان سوالاتی راجع به کوئست وکیشن پرسیده اند که البته همه این موارد را در پک آموزشی توضیح داده ام:

 سوال - اگر عضويتهای وکيشن را قسطی خريد کنم و قسط آن را ندهم مدت زمان عضويت چطور ميشود؟؟؟

 جواب : در مورد وکیشنهای 1  امتیازی ( Pearl of Andaman ) در صورت نپرداختن قسط 250$ ، مدت زمان استفاده از یک هفته به 4 روز کاهش پیدا کرده و زمان استفاده از هتل را نیز شرکت تعیین می کند.در مورد عضویتهای تیپهای A,B,C  در صورت نپرداختن قسط (در صورت خرید قسطی ) پس از یکسال از زمان خرید ، کل مبلغ پرداخت شده از طرف خریدار پس از کسر 15% ، به خریدار بازگردانده می شود.

سوال - اگریک سال از وکیشن استفاده نکم هزينه ۲۸۰دلاررا بايد بدهم يا نه ؟

جواب : هزینه  شارژ سالیانه ، برای هر هفته استفاده 280$ می باشد.در صورتی که شما پکیج تیپ B را خریداری کرده باشید و یکسال از آن استفاده نکرده باشید ، می توانید در سال بعد 2 هفته به تعطیلات بروید( اما در سال سوم آن یک هفته دیگر محاسبه نمی شودیعنی مدت زمان استفاده سالیانه شما تا 1 سال بعد اعتبار دارد) در سال دوم که شما برای 2 هفته به مسافرت می روید ، باید 2 تا 280$ بپردازید. به همین ترتیب در مورد تیپ C  شما در سالهایی که به مسافرت نمی روید ، احتیاجی به پرداخت شارژ سالیانه ندارید و در تیپ A  شما هر سال 2 تا 250$ پرداخت می کنید

 

             شاد باشيد و پيروز ...

 

  فرنوش

  
نویسنده : Mio ; ساعت ۱٢:۱٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢ شهریور ،۱۳۸٤